O nás

História firmy, i keď nie celkom priamo, siaha ešte do roku 1992, keď začala na slovenskom trhu v oblasti predaja obuvi pôsobiť firma Stival Trenčín. Všetci zamestnanci, boli v minulosti jej súčasťou a tak majú, dlhoročné skúsenosti s prácou v tejto oblasti podnikania.

V roku 2002 vzniká firma Quo Vadis s.r.o., ktorá začína výlučne s veľkoobchodným predajom obuvi a koženej galantérie. Naša spoločnosť exkluzívne zastupuje mnohé značky prevažne talianskych výrobcov v segmente komfortnej koženej obuvi, ako napríklad Klondike, Rizzoli , Arianna, na ktoré má firma registrovanú ochrannú známku, či trendovú značku Rovigo, o ktorú rozšírila naša spoločnosť spoluprácu od roku 2020.
Picking
Kvalita obuvi, spoľahlivosť plnenia objednávok a seriózne obchodné vzťahy pomohli našej spoločnosti k expanzii a od roku 2008 rozširuje svoje aktivity aj na území Českej republiky. Naši obchodní zástupcovia si tak na Slovensku, ako postupne aj v Čechách vybudovali povesť serióznych obchodných partnerov, ktorí dokážu spolupracovať jednak s menšími predajňami v malej obci, či dedinke, ale na druhej strane sa vedia dohodnúť aj s veľkými domácimi či nadnárodnými sieťami predajní obuvi pôsobiacimi na území celého bývalého Československa. Pravidelne dva-krát za rok ponúka naša spoločnosť prevažne svojim dlhoročným veľkoobchodným partnerom širokú kolekciu pohodlnej, módnej koženej obuvi vybraných značiek, podporené zaujímavými obchodno-finančnými podmienkami spolupráce.
Design
Od roku 2013 začala naša spoločnosť realizovať svoj dlhoročný zámer v budovaní vlastnej maloobchodnej siete a otvorila svoju prvú prevádzku klop , a to samozrejme v Trenčíne. Pri budovaní vlastnej sete predajní sa snažíme využívať viac ako naše 25 ročné skúsenosti s predajom obuvi, zamerať sa na mestského zákazníka hľadajúceho kvalitnú komfortnú koženú obuv ako pre dámy , tak pre pánov, a to za veľmi výhodnú cenu. Nám na našich zákazníkov veľmi záleží , a preto v protiklade s anonymným nákupom vo veľkých obchodných centrách Vám pri výbere tovaru v našej sieti rád a veríme pohotovo poradí ochotný a odborný personál. Skratka klop, znamená : kožená, lacná, obuv, pre......Vás.
Design
Náš personál sa chová presne v duchu s touto firemnou filozofiou, má osobný prístup ku každému zákazníkovi, na malej ploche mu ponúka primeraný sortiment obuvi, koženej galantérie a doplnkov, aby každý kto našu predajňu navštívi, v prvom rade spokojný odchádzal a hlavne sa rád k nám v budúcnosti vrátil!
Crafting